Так звану ілюзорність добровільного об’єднання громад Рівненщини, яку час від часу просувають у місцевих медіа, спростовують у офісі реформ Рівненської області. За словами експертів офісу, саме громада населеного пункту має визначити з ким вона об’єднається та чи об’єднається взагалі.
Саме тому, переконані у офісі реформ, і сформовані робочі групи на обласному, районному та місцевому рівнях. Головна їх задача не лише повністю вивчити фінансову спроможність кожної з новоутворених громад, а й донести до людей суть реформи. Чиновники рішення про об’єднання не прийматимуть, люди самі повинні визначитись.
– Процес передбачає загальне обговорення питання об’єднання поміж жителями населених пунктів. На це за порядком реформування передбачається 60 днів. Якщо у селах поки цього не зробили – це питання до представників місцевих рад, які не хочуть спілкуватися з людьми. Перспективний план від початку передбачав можливість зміни, аби кожна громада могла сказати своє остаточне слово, – каже директор офісу реформ у Рівненській області Руслан Сивий.

Читайте також у“Новинах по-рівненськи”:

За пиріжки з маком мешканку Демидівщини можуть позбавити волі

На Рівненщині сусід зарізав сусіда

На Рівненщині повісилася молода дівчина

У Рівному відбувся перший ФОТОКВЕСТ

На Рівненщині зафіксовано 16 випадків вагітностей у ВІЛ-позитивних жінок

У Рівному відсвяткували День Конституції України та День молоді

Рівнян та гостей міста запрошують на Благодійній Велоквест BikeQuest for Kids’ happiness

tomat_green-01

479 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 3 =