Із набуттям чинності нового Закону України «Про прокуратуру» триває процес системного реформування органів прокуратури України.

Так, відповідно до вимог Прикінцевих та Перехідних положень цього Закону з 15 грудня 2015 року припинено діяльність шляхом реорганізації 2 міських, 12 районних та 3 міжрайонних прокуратур Рівненської області.

Разом з тим наказом Генерального прокурора України внесено зміни до структури прокуратури Рівненської області та утворено в її штаті наступні 4 місцеві прокуратури:

– Дубенська місцева прокуратура (включає Млинівський та Радивилівський відділи);

– Здолбунівська місцева прокуратура(Костопільський, Острозький, Гощанський, Корецький відділи);

– Рівненська місцева прокуратура;

– Сарненська місцева прокуратура (Зарічненський, Кузнецовський, Березнівський, Володимирецький, Дубровицький, Рокитнівський відділи).

На посадах у місцевих прокуратурах працює 118 оперативних працівників, які успішно пройшли тестування для заміщення посади прокурора у відповідній місцевій прокуратурі. Зокрема, на підставі рекомендацій Київської конкурсної комісії з проведення відкритого чотирирівневого конкурсу кандидатів на адміністративні посади Генеральним прокурором України призначено керівників місцевих прокуратур.

Процес формування місцевих прокуратур Рівненської області завершено.

Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області

340 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сім + два =