Прокуратурою Рівненського району у ході перевірки виявлено порушення вимог бюджетного та містобудівного законодавства у діях посадових осіб однієї із сільських рад.

Встановлено, що рішенням сесії сільської ради затверджено «Порядок пайової участі замовників будівництва у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури сільської ради» та типовий договір про таку пайову участь.

Однак її службовими особами всупереч вимогам Бюджетного кодексу України, Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Про місцеве самоврядування в Україні» не вжито заходів щодо укладення такого договору із товариством, яким у лютому місяці цього року здано в експлуатацію 28-квартирний житловий будинок кошторисною вартістю 3,5 млн грн., − повідомив прокурор Рівненського району Андрій Забродоцький. − Указане призвело до ненадходження коштів до місцевого бюджету на загальну суму близько 141 тис грн., що завдало істотної шкоди охоронюваним законом громадським інтересам.

За вказаним фактом прокуратурою району внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість) та розпочато кримінальне провадження, розслідування якого доручено СВ Рівненського районного відділу міліції.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області

tomat_green-01

577 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 2 =