10-річна рівнянка Юліана Попович наймолодша ді-джейка міста. Унікальна дівчинка навчається у 5 класі, професійно займається музикою по класу фортепіано, а ще пише власну музику, пісні. У дівчинки багато творчих планів, нині вона готується до авторського концерту та випуску збірки пісень і музики під назвою „Мій ЧАРівний світ”.
Юліана раніше відвідувала камерний хор “Аве Марія” та Школу спортивного танцю „Ритм” і захотіла освоїти мистецтво ді-джеїнгу у DJ’s School”, – розповідає мама Алла Збажевська. – “Вона була найменшою по віку за період навчання у Школі діджеїнгу. Юрій Юрковський (DJ Woodman), який був вчителем, погодився на такий експеримент – вчити Юліану, лише через те, що вона має музичні знання і те, що дитина має велике бажання та інтерес почерпнути щось нове та розвиватися в музичному напрямі“.
Отож, маленька рівнянка освоїла не легку програму ді-джеїнгу та нині вона – DJ CRYSTAL GIRL. Юліана вже навіть мала свій перший виступ.
Ді-джейка планує застосовувати свої нові вміння у рідній школі та для радувати музикою дітей рідного міста, а ще мріє щоб у Рівному з’явилася спеціальна дитяча площадка для проведення дитячих дискотек.фото надала Алла Збажевська
1 229 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 4 =