dscf4984Нова сучасна автоматизована програма для бухгалтерів «1.С: Підприємство – Бухгалтерія для України 8.2» вже широко використовується на підприємствах. Тому керівники зацікавлені в навчанні свого персоналу та вимагають відповідних професійних знань від нових працівників.
Курси підвищення кваліфікації в РЦПТО ДСЗ «Комп’ютеризований бухгалтерський облік «1.С: Підприємство – Бухгалтерія для України 8.2» передбачають мобільне навчання: слухачі мають змогу покращити свої бухгалтерські навички всього за місяць. До їхніх послуг – спеціалізовані комп’ютерні класи та сучасна автоматизована програма. Протягом курсу слухачі відпрацьовують уміння та навички у середовищі віртуального підприємства.
Як правило, слухачі мають певний досвід роботи у різних сферах, тому бухгалтерські курси суттєво вплинуть на їхню подальшу професійну кар’єру.
Олена Денищук: “Я займалася менеджментом організації . Сьогодні роботодавці вимагають знання «1 С: Бухгалтерії», тому вирішила отримати знання і у цій сфері. Розумію, що однієї теорії мало, тому готова практикуватися, працювати помічником бухгалтера, набиратися досвіду і вміння безпосередньо на робочому місці. Шукатиму роботу за денним графіком”.
Слухачі одностайні: для початку потрібно постажуватися біля досвідченого бухгалтера, попрацювати помічником, аби в подальшому самостійно працювати у сучасній програмі.
Викладач Лариса Середюк зауважує, що набуті знання, помножені на досвід, додадуть випускникам впевненості та професійного успіху. А старший майстер виробничого навчання Майя Сульжик переконана, що випускники, підковані новими знаннями, будуть готові приймати самостійні рішення та нести відповідальність за них, а отже досягатимуть нового професійного рівня.
По закінченню ДКА випускники отримали посвідчення державного зразка.
Повідомляє Рівненський центр професійно-технічної освіти ДЦЗ
702 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять − чотирнадцять =