Торгівлю в такому відомому рівнянам магазині «Бахус», що знаходиться у центрі міста, рекомендують обмежити. Причина: надто велика кількість бійок, суперечок і крадіжок спричинених покупцями в стані алкогольного сп’яніння.
Ситуацію, котра склалася довкола магазину «Бахус» розглядала координаційна рада з питань профілактики злочинності серед неповнолітніх під керівництвом заступника міського голови Галини Кульчинської. Були присутні на засіданні і представники магазину, котрі запевняють, що бійки та крадіжки біля «Бахуса» трапляються не по їхній вині.

6За словами начальника Рівненського МВ УМВС Василя Зелінського, з початку року на перехресті вулиць біля «Бахуса» відбулося 5 пограбувань, 3 крадіжки та 11 тілесних ушкоджень (5 із яких особливо важкі). Також, 19 хуліганств і 3 повідомлення про перебування біля магазину озброєних осіб, загалом зафіксовано близько 70-ти правопорушень.
Також, Василь Зелінський сказав, що неодноразово до правоохоронців зверталися мешканці навколишніх будинків. Бо ж «Бахус» ̶̶ один із небагатьох закладів у Рівному, де вночі продають алкогольні напої.
Представниця «Бахуса» Наталія Матвеєва переконана, що цілодобовий продовольчий магазин в центрі міста потрібен. Адже, багато містян до 7-ої години ранку поспішаючи на роботу купують там каву й тістечка. Також, додала вона, що магазин розташований на важливій транспортній розв’язці. Але, пані Наталія не проти обмеження продажу алкоголю після 22.00.

бахусГалина Кульчинська прийняла рішення надіслати звернення до міськвиконкому про обмеження роботи «Бахуса» з 7-ої до 22-ої години. Вона наполягла на тому, щоб податкова інспекція розглянула пропозицію стосовно відкликання ліцензії на продаж алкоголю в даному закладі.
Проте, начальник громадського харчування та побутового обслуговування населення Ігор Остапенко зазначив, що власники закладу мають право поновити ліцензію.
Також, члени ради розглянули питання, яке вирішуватиметься під час наступного засідання (6 липня). Координаційна рада проаналізує роботу ще одного магазину, який знаходиться на Басовому Куті і котрий по-праву теж цілодобово продає алкогольні напої. Мається на меті також обмежити режим його роботи.
Лариса Качановська

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

У Рівному змагалися ветерани спорту

На потреби армії мешканці Рівненщини сплатили понад 56,5 мільйона гривень

З Дубенщини понад 4 тонни допомоги відправили в зону АТО

На Рівненщині розробляють Програму патріотичного виховання молоді

Рівненські митники за минулий тиждень виявили 12 правопорушниківtomat_green-01

1 374 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × два =