фото ілюстративне

фото ілюстративне

З 1 вересня в місті Рівному в рамкам Всеукраїнського профілактичного рейду “Урок” проводилися заходи по виявленню дітей, які не охоплені навчанням з початку нового  навчального року. Традиційно рейд проводився службою у справах дітей  спільно з управлінням освіти та уповноваженим підрозділом Національної поліції.
Під час проведення рейду було виявлено четверо 11-класників, які без поважних причин не приступили до занять з початку навчального року.
Службою у справах дітей та навчальними закладами проводяться  профілактичні заходи з батьками та їхніми дітьми, з метою повернення на навчання до загальноосвітніх навчальних закладів дітей, які виявлені під час проведення Всеукраїнського рейду “Урок”.
Ще троє міських дітей не приступили до занять у своїх школах, у зв’язку з тим, що опинилися у складних життєвих обставинах. На даний час вони  перебувають у КЗ «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» та розпочнуть заняття у КЗ “Олександрійська ЗОШ-інтернат I-III cтупенів Рівненської обласної ради”.
Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради
Теґи:     
931 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 8 =

НОВИНИ