парфуми

пісочницяСьогодні тимчасова депутатська комісія, яка має сформулювати остаточний перелік адрес для встановлення дитячих майданчиків у Рівному, презентувала їхню інтерактивну карту. На якій зібрали як наявні об’єкти дитячого дозвілля, так і ті, що можуть з’явитися невдовзі.
Заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська, яка очолює комісію, та розробник мапи, депутат міської ради Назарій Поліщук, розповіли, скільки у нас є місць дитячого дозвілля та скільки їх ще рівняни просять облаштувати.
– Ми взяли дані в житлово-комунальному господарстві, скільки дитячих дворових майданчиків було встановлено за останні два з половиною роки, а це 151, – повідомила Галина Кульчинська. – Звернулися до голів фракцій, аби вони надали свої побажання, також врахували звернення громадян щодо встановлення дитячих майданчиків.
Створена інтерактивна карта показує три основні шари: майданчики, які встановлені в Рівному за останні два з половиною роки, ті, що вже мають проекти (таких 35), та ті, що просять рівняни – це ще 145.
За словами Галини Кульчинської, орієнтовна вартість встановлення одного майданчика – 52 тисячі гривень. Якщо задовольнити всі побажання, то місту потрібно віднайти в бюджеті майже 9 мільйонів, щоб одномоментно встановити ці дитячі майданчики.
Розробник карти Назарій Поліщук розповів, що ідея її створення з’явилася тоді, коли члени депутатської комісії побачили спроможність бюджету міста поставити біля 60 дитячих майданчиків, а пропозицій є втричі більше.
– Суть нашої роботи полягає в тому, щоб показати не тільки те, де люди хочуть встановити майданчики, але й де для цього є нагальна потреба, але менш ініціативні мешканці, – наголосив Назарій Поліщук. – У пріоритеті будуть ті будинки, де проживає максимум населення.
У своїй роботі депутатська комісія звертатиме увагу на побажання мешканців, які звертались до міської ради стосовно встановлення майданчиків, враховуватиме думки депутатів. Перевагу надаватимуть тим будинкам, де чисельність мешканців, а відповідно і дітей, більша. Там, де не було майданчиків, встановлять нові з усіма гойдалками та гірками. У тих місцях, де вже є кілька елементів, – доукомплектують.
Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради
832 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × 3 =