Вчора на плацу військової кафедри Національного університету водного господарства та природокористування пройшла громадська акція під назвою «Вектор безпеки». Усі присутні побачили, якою є повсякденна робота міліції, рятувальників та медиків.

PM819image001

У заході, що організували для студентів трьох найбільших вузів Рівненщини, взяли участь представники Державтоінспекції Рівненщини, Державної служби з надзвичайних ситуацій, служби екстреної медичної допомоги та інших аварійних служб області. Під час акції її представники продемонстрували спецтехніку та обладнання. Майже дві сотні студентів з трьох вищих навчальних закладів обласного центру, а також просто охочі оглянули всю техніку. Представники спецслужб показали свої спецзасоби в імітованих ситуаціях, які зазвичай виникають у їх повсякденній роботі.

PM602image006

Працівники Державтоінспекції продемонстрували зразки своєї спеціальної техніки і обладнання, зокрема, нові патрульні автомобілі «Тойота Пріус», а також прилади для вимірювання швидкості «Трукам» та «Візир». Правоохоронці охочих ознайомили з роботою приладу для визначення стану алкогольного сп’яніння «Драгер» та мобільним терміналом зі сплати штрафів. Майже два десятки з присутніх перевірили себе на стан сп’яніння.

PM455image002

– Ми залишилися задоволені таким заходом, оскільки на всі свої запитання отримали вичерпні відповіді та змогли в повсякденному житті побачити і відчути, наскільки є важливою, важкою і водночас відповідальною робота Державтоінспекції, Служби надзвичайних ситуацій та медиків, – поділилися враженнями студенти вишів. 

PM966image004

PM724image003

Повідомляє прес-служба УДАІ УМВС України в Рівненській області

486 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + дванадцять =

НОВИНИ