парфуми

EcologyДерженергоефективності спільно з Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні  продовжує цикл інформаційно-роз’яснювальних семінарів у регіонах України, присвячених питанню впровадження ЕСКО-механізму та енергоменеджменту в бюджетній сфері.
Вже цієї п’ятниці, 28 липня, у Рівному за ініціативи Агентства відбудеться семінар на тему: «ЕСКО та енергоменеджмент – ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ». 
Мета – роз’яснення механізму та переваг укладення енергосервісних договорів для комплексної термомодернізації будівель бюджетних установ, а також обговорення перспектив впровадження енергоменеджменту.
Під час семінару  ЕСКО-інвестори розкажуть про власний досвід роботи за ЕСКО-договором, про вкладення інвестицій у модернізацію об’єктів бюджетної сфери.
Ключові питання семінару:
  • Повернення ЕСКО-інвестицій-2016, перші заощадження у бюджеті-2017.
  • Енергоменеджмент у бюджетній сфері: Реалії енергоефективності без капіталовкладень.
 Основні спікери семінару:
  • Олексій Корчміт – радник Голови Держенергоефективності.
  • Павло Ладецький – начальник Управління енергетичного менеджменту та стандартизації Департаменту технічного регулювання енергоефективності.
Час проведення заходу: з 15:00 по 17:20.
Місце проведення:
  • Рівненська ОДА, м. Рівне, майдан Просвіти, 1, зал 601, 6 поверх.
Організатори заходу: Держенергоефективності, Рівненська обласна державна адміністрація, Представництво Фонду ім. Ф.Еберта в Україні.
Програма семінару за посиланням: http://saee.gov.ua/sites/default/files/PORYaDOK%20DENNY%60J.doc
 Участь у семінарі безкоштовна! Запрошуємо до участі у заході головних розпорядників бюджетних коштів ОДА та РДА, міських рад, керівників бюджетних установ, ЕСКО-компанії, компанії-виробники та рітейлори енергоефективного обладнання і матеріалів, будівельні компанії, представників бізнесу та громадськості.реклама реклама
595 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 3 =