У рамках всеукраїнського благодійного туру курсанти Академії СБУ провели у Рівному вечір пам’яті загиблих під час проведення антитерористичної операції співробітників Служби безпеки України.
Вони представили виставу-реквієм «Війна без строку…» та виставку картин «Невидима варта».n_3885_59649870
Рівне – стало десятим містом України, яке з цією виставою відвідали курсанти й співробітники Академії української спецслужби.
Вшанувати загиблих захисників України прийшли представники органів державної влади та місцевого самоврядування, ветерани антитерористичної операції, співробітники правоохоронних органів, студенти Національного університету «Острозька академія», молодь та громадськість.
Ректор Академії СБ України Сергій Кудінов зазначив: «СБУ втратила 23 своїх співробітників. 27 дітей залишили сиротами. І про це ми не маємо права забути».
У постановці, яку на фестивалі «Київська театральна весна – 2017» відзначили як «краще сценічне втілення патріотичної теми», грають не професійні актори, а майбутні оперативні співробітники.
Курсанти представляють усі регіони країни, є серед них і рівняни. Кошти, зібрані під час благодійного заходу, передано до «Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни».
Повідомляє прес-центр СБ України реклама реклама
Теґи:   
846 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 − 1 =