Безкоштовні комп’ютерні курси для людей старшого віку організовує у Рівному ініціативна група «Об’єднання «САМОПОМІЧ» області. Розпочинається навчання вже з 3 серпня.

Як повідомив керівник ініціативної групи «Об’єднання «САМОПОМІЧ» у Рівненській області Михайло Кривенко, такі курси організовуються для того, аби люди старшого віку мали змогу навчитись комп’ютерній грамотності і практично освоїти різноманітні програми Microssoft Office.

– Всі ми розуміємо, що у сучасному світі дуже важливо володіти принаймні азами комп’ютерних знань. І якщо для молоді це не становить проблеми, то людям старшого віку важко самим освоїти комп’ютер. Аби полегшити їм це завдання ініціативна група «Об’єднання «САМОПОМІЧ» у Рівненській області організовує безкоштовні комп’ютерні курси, які проходитимуть на постійній основі. Охочим записатися на курси потрібно звернутися у приймальню нашої ініціативної групи за номером телефону 067-675-15-25 або за адресою м. Рівне, вулиця Словацького, 4, офіс №414. Не зволікайте і записуйтеся на навчання, – розповідає Михайло Кривенко.

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

ПІДПРИЄМСТВА ПРИ ВОДОКАНАЛІ. ЯК ВИГІДНО ЗАРОБЛЯТИ НА НЕОБІЗНАНОСТІ НАСЕЛЕННЯ?

На Рівненщині відбудуться «Медичні ралі-2015»

НА РІВНЕНЩИНІ МІЛІЦІОНЕРИ ВИЛУЧИЛИ ПОНАД 10 КІЛОГРАМІВ МАРИХУАНИ ТА ВИЯВИЛИ ПЛАНТАЦІЇ КОНОПЛІ

У Рівному невідомі варвари вкотре знищили каштани біля будівлі колишньої в’язниці НКВД

На Березнівщині вшанували пам’ять воїна-афганця Івана Холода

Сильні духом змагалися у Рівному

Земля для учасників АТО: за 10 днів Віталій Чугунніков вимагає звіту

tomat_green-01

506 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 2 =