10 листопада о 12. 00 відбудеться презентація книги «Бібліотекарки не виходять заміж» Марини Єщенко – молодої та вже знаної письменниці.
Авторка родом з Полтавщини. Закінчила магістратуру Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Літературна творчість». Працювала бібліотекарем читального залу періодики у Науковій бібліотеці імені М. Максимовича. Наразі працює старшим лаборантом у Центрі літературної творчості Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка. Поезії й проза опубліковані у понад 50 журналах і альманахах, у 20 газетах районного, обласного і всеукраїнського значення. У 2017 році виграла грант Президента України і видала пригодницьку повість «Бібліотекарки не виходять заміж».
Чи читали ви коли-небудь щось про бібліотеку настільки оригінальне та захоплююче як ось ця книга? Приходьте у молодіжну бібліотеку, щоб познайомитися з авторкою та почути ще більше цікавого.
Зазвичай бібліотека асоціюється із суворими бібліотекарками, які сумлінно стежать, щоб ніхто не порушував тишу. Змінюються епохи, цивілізація по спіралі рухається за визначеною траєкторією, і тільки в бібліотеці нічого століттями не змінюється. Так може здаватися читачеві, який ні разу не порушував правила, не загинав сторінку в книжці, не засинав на лавочці в коридорі. Бо якщо заглянути за ширму, раптом виявиться, що бібліотекарки закохуються, встрягають у пригоди, конкурують за читача, вигадують небилиці одне про одного. От якраз про ненудні пригоди бібліотекарів і йтиметься у цій книзі.
Організатор: Рівненська обласна бібліотека для молоді
На захід запрошені молодь, літератори, письменники, прихильники творчості та всі бажаючі.
За детальнішою інформацією звертайтесь за тел.: (0362)63 52 60
174 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять + 4 =

НОВИНИ