Національний університет водного господарства та природокористування вперше оприлюднив масштабний підсумок діяльності вищого навчального закладу упродовж 2014 -2015 років.

У звіті презентовані результати діяльності університету з реалізації принципів Глобального договору ООН.

«Готуючись до відзначення 100-річчя НУВГП ми зрозуміли, що нам потрібні нові ефективні інструменти діалогу з усіма діючими та потенційними співробітниками, студентами, органами державної влади. Тому це ще один крок до прозорості та відкритості нашого ВНЗ», – зазначив ректор НУВГП Віктор Мошинський.

Подібний звіт, за словами його упорядників, дозволить комплексно відобразити економічну та соціальну діяльність закладу, а ще оцінити внесок НУВГП у формування потреб суспільства. У звіті детально проаналізовано фінансову діяльність ВНЗ упродовж двох років, освітній процес, партнерські взаємини, оплату та умови праці викладачів, науково-педагогічний потенціал.

«НУВГП сьогодні – це один із найбільших роботодавців та платників податків у Рівному. Тому дуже важливо, що його діяльність, успіхи та досягнення будуть щороку аналізуватись та публічно висвітлюватись. Це дозволить ставати вузу відкритішим та прозорим для студентів, викладачів, бізнес-партнерів, а значить – європейським», – зауважила заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

НУВГП планує оприлюднювати подібну звітність кожні два роки. Ознайомитися із звітом можна на корпоративному сайті НУВГП за адресою: http://nuwm.edu.ua/publichna-informacija/socialjnij-zvit.

За матеріалами управління освіти і науки ОДА

Теґи:
701 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотирнадцять + чотири =