У п’ятницю, 8 листопада, о 14.00 у місті Рівне відбудеться зустріч із заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарасом Висоцьким та уповноваженим із земельних питань Романом Лещенком у рамках програми “Діалоги про Україну”.
Під час заходу презентують плани Уряду стосовно зміни системи управління земельними ресурсами. Серед головних пріоритетів – дерегуляція з питань землеустрою, реформа Держгеокадастру та всієї системи управління земельними ресурсами; значна передача повноважень з управління землею до ОТГ та місцевих рад; забезпечення фермерів достатнім фінансуванням для купівлі землі та вирішення інших потреб свого розвитку; антирейдерська реформа.
Захід відбудеться за адресою: м. Рівне, проспект Миру 7-а, Федерація профспілок Рівненської області, третій поверх, актова зала.
Питання, які будуть обговорені:
● складові земельної реформи та строки її проведення;
● кроки Уряду щодо доступу малих та середніх фермерів до фінансування;
● забезпечення справедливого розподілу державної підтримки серед агровиробників;
● боротьба з рейдерством як передумова ефективного розвитку земельних відносин;
● передача ОТГ функцій з управління землями;
● захист прав власників паїв;
● презентація гарячої лінії Уряду та сайту щодо земельної реформи.
Довідка
Команда Президента Володимира Зеленського продовжує програму «Діалоги про Україну». Посадовці Офісу Президента, урядовці, народні депутати проводитимуть зустрічі у регіонах країни, під час яких обговорюватимуть з представниками місцевого самоврядування та громадськістю ключові питання розвитку держави. Мета таких зустрічей – безпосередній діалог влади та суспільства, у результаті якого має бути напрацьована спільна позиція та спільні рішення з чутливих і важливих питань.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
200 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × 1 =

НОВИНИ