Рівненщина стала пілотною областю, де створено Центр громадського здоров’я. Про функції та діяльність обласного Центру громадського здоров’я, завдання та послуги детально розкажуть та покажуть журналістам Рівненщини у четвер 27 вересня 2018 року. Початок о 09.30 за адресою м. Рівне вул. 16 Липня 38 (Управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації) 4 поверх зал засідань.
Представникам ЗМІ керівник Центру громадського здоров’я Олена Гандзюк  розкаже про першочергові кроки, які будуть зроблені для ефективної діяльності Центру. Серед іншого, повідомить про пріоритети формування регіональної політики, розробку та впровадження заходів з профілактики та лікування захворювань, які спричиняють найбільший негативний вплив для Рівненщини. Про формування баз даних про стан здоров′я, залучення медичного персоналу закладів охорони здоров′я та громадських організацій до пропагандистської роботи з питань здорового способу життя, впровадження систем оздоровлення за технологіями, що передбачають збереження та зміцнення здоров′я, профілактику захворювань, тощо…
Нагадаємо, що створення єдиної системи громадського здоров’я – зобов’язання України перед ЄС. Країна пішла шляхом реформування галузі за кращими європейськими зразками. Громадське здоров’я – основа профілактичної медицини, яка має сприяти досягненню європейських стандартів якості життя та благополуччя населення.
Повідомляє благодійна організація “Мережа 100 відсотків життя Рівне”

332 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять − 4 =

НОВИНИ