Нещодавно у  Рівному презентували Національний Рух Дмитра Яроша на Рівненщині. Перед журналістами та активістами виступили координатор руху на Рівненщині Роман Коваль, його заступник Олександр Могутов та командир резервного батальйону №10 Української Добровольчої Армії друг «Тихий», Володимир Андрушечко, учасник бойових дій на Сході. Рішення про створення руху було прийняте у п’ятницю на нараді ініціаторів руху.

1901001

Щодо подальшої діяльності Роман Коваль зазначив: “Тут на місцях ми продовжуємо свою діяльність, але наголошуємо, тільки не в силовому варіанті. Ми будемо робити все для того щоб не дати можливості розхитати ситуацію в Україні, а такі преценденти вже є». Він наголосив, що до руху запрошують долучатися працівників Служби Безпеки, Прокуратури, ЗСУ, адвокатів, менеджерів, економістів, інтелектуалів, які підтримують ідеологію націоналізму.

У Рівному презентували Національний Рух Дмитра Яроша

«Головне завдання – це зміна системи і самої влади. У нас є конкретний план дій, але я його не можу озвучити, доки це не зробить сам Ярош, – підкреслив координатор руху в області Роман Коваль. Під проводом Дмитра Яроша також було створено Українську Добровольчу армію (УДА), до якої вже виявили бажання вступити кілька батальйонів ЗСУ та Карпатська Січ. До того ж фактично 90-95% структури ДУК і «Правого сектору» Рівненщини перейшло до Національного руху Дмитра Яроша, – зазначив Роман Коваль. Стосовно нових очільників «Правого сектору», яких ймовірно скоро назначать, активісти готові допомогти врегулювати всі юридичні питання та передати всі документи.

Командир резервного батальйону УДА, друг “Тихий” підкреслив, що планує професійно підходити до формування та вишколювання бійців, адже на Сході зараз активізувалися вороги. “Війну ніхто не відміняв, і далеко ще до кінця,- зазначив він. – Добровольчий рух живий, і буде жити допоки в нас буде така влада. З перших днів основний удар на себе взяли саме вони. Ми знайдемо новий формат підготовки, адже зараз в нас є можливість професійно підготуватися і вийти на інший, якісно новий рівень”.

Прес-служба Національного Руху Дмитра Яроша

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Засуджені на Рівненщині їстимуть із нового посуду

У Рівному невдовзі судитимуть водія, який збив на смерть майора поліції

Сватівський міський суд обрав міру запобіжного заходу для солдата із Рівного

У рівному горів «Mitsubishi Carisma»

Краєзнавчому музею у Здолбунові бути!

У Рівному з даху балкона дев’ятого поверху рятувальни зняли молодого чоловіка

Володимир Ковальчук звернувся з ініціативою перейменувати вулиці на честь Василя Червонія, Тараса Бульби-Боровця та Андрія Кузьменка

НА РІВНЕНЩИНІ ПРАВООХОРОНЦІ ВИЛУЧИЛИ АРСЕНАЛ ГРАНАТ

На Рівненщині є необхідна кількість ліків від грипу та ГРВІ

«…Запросили співати на деякий час у етно-гурт “Дуліби” на декретне місце», – Ріта Рагімова

tomat_green-01

652 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − пятнадцять =

НОВИНИ