IMG_30775 березня у класі недільної школи Свято-Покровського кафедрального собору міста Рівне розпочалася виставка «Бурштинові Ангели», яка проходить за підтримки Рівненської єпархії та Асоціації «Український бурштиновий світ». Виставка відбувається в рамках духовно-мистецького проекту «Буття», і є унікальною не тільки для України, але і для світу.
Поєднання різних мистецьких технік – візантійської мозаїки, левкасу, кераміки, «бурштинового живопису», гутного скла, у відтворених образах «небесних провісників» – ангелів «Бурштинового краю» – вперше продемонстровано в місті Рівне.
Серед них: «Оранта», «Дерево Софії», «Ангел що звертає небо в сувій», – за мотивами фрески 11 ст. Святої Софії Київської, «Архистратиг Михаїл» «Архистратиг Гавриїл», «Святе сімейство», «Ангел полісся», «Ангелочки – весняночки», та ін.
Відкрили виставку: архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, засновник Асоціації «Український бурштиновий світ» Галина Василівна Симха, міський голова Рівного Володимир Євгенович Хомко та заступник голови Рівненської облдержадміністрації Світлана Кирилівна Богатирчук-Кривко.
Виставка триватиме до 9 березня 2017 року. Саме в цей день відбудеться захід «То серце по волі з Богом розмовля…», з нагоди відзначення Національного Шевченківського дня. В програмі заходу: відвідання виставки «Бурштинові Ангели», оповідь «Шевченко Митець», презентація унікальної бурштинової мозаїки «Великий Тарас», майстер клас книжкова закладинка «Стозір’я» (фрагменти мозаїки «Великий Тарас»), літературні слухання – «Поетичні твори Тараса Шевченка».
Повідомляє прес-служба Рівненської єпархії
523 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + шістнадцять =

НОВИНИ