За словами керівника ГО «Сакартвело» Руслана Толордави, на базі Центру проводитимуть курси з вивчення грузинської мови, танців і пісень, національних традицій та звичаїв, проводитимуть майстер-класи з приготування грузинських страв, працюватиме недільна школа. Також центр сприятиме у налагоджені конструктивної співпраці між бізнесменами обох країн та  допомагатиме туристам відвідати Грузію.cbcac6dd09ab3e5b83c8e526ca90b7b4
Заходи з нагоди офіційного відкриття Центру відвідали посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба, Генеральний секретар за демократію та економічний розвиток Алтай Єфєндієв, представники діаспор з Рівного та інших українських міст, бізнесмени.
Як зазначив посол Грузії в Україні Міхеїл Уклеба, з відкриттям Центру україно-грузинської дружби у Рівному відкриваються нові можливості та перспективи.  «Такі грузинські культурні осередки в Україні уже функціонують. Важливо, що нарешті центр відкривається і в Рівному. Зв’язки між нашими народами стають тіснішими», – відмітив Міхеїл Уклеба. 
Підтримав ініціативу відкриття Центру заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко.
«Грузія – країна, духовно близька для українців. Надіюся, що надалі наша співпраця розвиватиметься, будуть впроваджені спільні проекти, підписані контракти у різних сферах», – наголосив Ігор Тимошенко.
Також під час презентації звучали національні пісні. Майстерність грузинів відобразила виставка народних ремесел. Мальовничі краєвиди Грузії було представлено на фотовиставці. А також присутні скуштували традиційні страви та грузинське вино.
фото – Олександра Харвата
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
467 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × два =

НОВИНИ