117 липня на території міжнародного аеропорту «Рівне» антитерористичний центр при Управлінні СБУ в Рівненській області спільно з Головним управлінням ДСНС Рівненщини та обласним управлінням Національної поліції провели практичне навчання щодо протидії загрозі терористичних актів.
Відповідно до тактичного задуму, працівниками летовища на злітно-посадковій смузі був виявлений підозрілий пакет. За викликом адміністрації аеропорту першими до місця події прибули пожежно-рятувальні підрозділи обласного центру. Організувавши евакуацію людей з будівлі аеропорту, рятувальники огородили місце виявлення підозрілого предмету та спільно з об’єктовими вогнеборцями провели розгортання сил і засобів. Після цього вибухотехніки науково-дослідного експертно-криміналістичного центру ретельно оглянули небезпечний предмет та провели його знешкодження.
Крім рятувальників та правоохоронців участь у навчаннях брали аварійна бригадагазової служби та швидка медична допомога. Загалом було залучено 37 чоловік та 8 одиниць техніки, зокрема від ДСНС 18 рятувальників та 3 одиниці спецтехніки.
«Дані навчання проводилися для вдосконалення практичних дій рятувальників, відпрацювання взаємодії з іншими екстреними службами щодо підвищення кваліфікації у проведенні рятувальних та інших невідкладних робіт у разі виникнення загрози терористичного характеру», – зазначив начальник Головного управління ДСНС у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Сергій Крук.
За висновками представника СБУ, організатора тренувань, всі оперативні служби Рівного спрацювали на оцінку «добре».
Повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області
492 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − один =