Оргкомітет фестивалю-конкурсу “Ми талановиті. Мегаподія” шукає тих, хто мріє про сцену, відомість та визнання. Переможці відбіркових турів виступлять на великому концерті разом з відомими артистами українського шоу-бізнесу в рамках щорічного концерту “Мегаподія”, який проходить в Рівному восени на стадіоні “Мототрек”.
Участь можуть брати рівняни, а також мешканці інших населених пунктів, які навчаються або працюють у Рівному, віком від 7 до 30 років. Конкурсанти змагатимуться в жанрах академічного, народного та естрадного співу у номінаціях соло та ансамблі (дуети, тріо, квартети і т.д.), а також в оригінальному жанрі та номінації “ведучий”. Кожний учасник конкурсу виконує 2 твори під акомпанемент або під фонограму (-1), загальною тривалістю не більше 10 хв. У номінації “ведучий масових заходів” демонструють виступ-візитівку, змодельовану під конкретну подію у вигляді монологу тривалістю не більше 5-х хвилин. Один з творів виконується обов’язково українською мовою.
Участь у фестивалі-конкурсі безкоштовна. ЗАЯВКУ МОЖНА ЗАВАНТАЖИТИ ТУТ – https://docs.google.com/…/1chFRlhyEqHpcmJpNRIetAbEwaq…/edit… Дедлайн подачі заявок – 10 березня 2019 року. Відбіркові тури відбуватимуться впродовж березня-квітня.
Нагадаємо, минулоріч переможці фестивалю в рамках “Мегаподії” виступали разом з Олею Поляковою, гуртами “Время и стекло” та “Дилемма”.
Довідково: Фестиваль – конкурс “Ми талановиті. Мегаподія” – проект, який дає можливість молодим талантам показати свої творчі здібності та виступити на одній сцені з артистами першого ешалону українського шоу-бізу. Захід відбувається за сприяння управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради, а також громадської організації “Рівняни”.

500 переглядів

Один комментар на “У Рівному шукають таланти, які мріють про велику сцену

  • 03-Бер-2019 о 20:06

    Участь в конкурсі можуть брати лише ті, хто проживає в м. Рівне? А якщо дитина проживає в рівненській області, а не в самому місті?

    Відповісти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − дванадцять =