парфуми

поліція11 липня в Управлінні патрульної поліції Рівного відбувся брифінг щодо старту нового набору до лав патрульної поліції. Зокрема, у Рівному відкрито 150 вакансій інспектора патрульної поліції.
– Сьогодні дуже важлива подія для мешканців області і міста, – зауважив начальник Управління патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук, – тому запрошуємо усіх охочих вступити до лав патрульної поліції. Завдяки конкурсу ми оберемо найдостойніших, які будуть з гідністю носити звання патрульного поліцейського і служити та захищати спокій наших громадян.
Відбір майбутніх патрульних поліцейських буде проводитися у Рівному.
– Конкурс складатиметься з 6-ти етапів, – зазначила інспектор зі зв’язків з громадськістю Іванна Бояківська під час спілкування з першими бажаючими поповнити лави патрульних під час екскурсії управлінням, – перший етап з подачі заявки на сайті патрульної поліції www.patrol.police.gov.ua, заповнити анкету, перелік документів і визначитись з датою їх подачі. Безпосередньо в нас в управлінні створена робоча група, яка буде займатися прийомом документам. На другому етапі кандидатів чекає тестування, мінімальний прохідний бал – 25, третій етап – медичне обстеження, четвертий – перевірка фізичної підготовки, п’ятий – психологічне тестування і вже тоді заключний етап – співбесіда.
Кращі з кращих після навчання та складання присяги стануть справжніми патрульними поліцейськими нашого міста.
Увага! Он-лайн анкета вже доступна в розділі «Заповнити анкету» за посиланням: http://patrol.police.gov.ua/jobs/
Повідомляє Патрульна поліція Рівного
567 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + тринадцять =