1 квітня о 19.00 справжня рок весна у Рівному, зустрічайте – симфонічний-шоу оркестр «HARDY» (м.Одеса). Оркестр представить глядачам абсолютно новий погляд, своє бачення на звучання легендарних рок хітів у виконанні симфонічного-шоу оркестру.
Лише цієї весни ви почуєте і побачите одну з численних програм шоу оркестру «HARDY», яка відрізняється від робіт колективу, тому як цілий концерт присвячений хітам легендарних «Queen».
Програма «Queen Forever» – зачаровує музика «Queen» у виконанні симфонічного оркестру (більше 45 чоловік), плюс вокальний супровід композицій від Віктора Романченко (переможець шоу Х-Фактор).
Програма «Queen Forever» – програма посвячення, пам’яті легендарного і не замінного фронтмену групи, Фредді Меркьюрі. Саме до його 70-річчя, симфонічний-шоу оркестр «HARDY» і придумав цю програму, яка відбудеться з одним концертом в твоєму місті.
Програма «Queen Forever» – непередавана енергія і драйв, професійне світлове оформлення, високоякісний звуковий супровід, непідробні емоції та море чарівності від музичних одеситів «HARDY».
Симфонічний-шоу оркестр «HARDY» за правильну музику! довідки за тел 0987033709
Квитки: https://gastroli.ua/en/tickets/queen-forever-2017-02-08-07-56/buy0lr5Bf6X4m8
513 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 5 =