З нагоди відкриття 66-го сезону на станції “Партизанська” о 10-й годині провели святкову лінійку. В урочистостях взяли участь міський голова Володимир Хомко, начальник Рівненської дирекції залізничних перевезень Іван Груник, начальник Рівненської дитячої залізниці Наталія Сєркова та громадськість міста.

22055

На заході відмінникам гуртка було вручено нагороди та свідоцтва про позашкільну освіту на Рівненській дитячій залізниці. А учні першого року нав­чання були допущені до виробничої практики та посвячені в юні залізничники.

22049

До слова, вартість проїзду від станції «Партизанська» до станції «Озерна» для дорослих складе вісім гривень, а для дітлахів – п’ять. Протяжність Рівненської дитячої залізниці – 2,5 км і вона є найдовшою в Західній Україні.

22048

Після завершення урочистостей зі станції “Партизанська” відправився у першу в цьому році подорож дитячий потяг. Кожна поїздка триватиме 30 хвилин. Рух поїздів здійснюватиметься кожної години з 11.00 до 16.00год. щосуботи та щонеділі, а також у святкові дні. До того ж дитяча залізниця приймає замовлення для організованих груп дітей освітніх закладів на будь-який день тижня.

22050

Нагадаємо, дорога побудована в 1948-49 роках, під час повоєнної хвилі будівництва дитячих залізних доріг в Україні. Будівництво вели шляховики ПЧ-7 Ковельської залізниці, на недільниках їм допомагали жителі міста. Урочисте відкриття дороги відбулося 9 травня 1949 року.

22052

В даний час на дорозі працюють тепловоз ТУ2 -137 і 2 вагона «Pafawag», а також 2 вантажні платформи.

До відкриття в 1949 році перегін дитячої залізниці обладнали електрожезловою системою, облаштували міжстанційний, стрілочний зв’язок і дикторське мовлення на станціях. У 1970 році пристрої СЦБ і зв’язку модернізовані — побудовані релейне напівавтоматичне блокування, Міжстанційний, диспетчерський, стрілочний телефонний зв’язок, локомотивний радіозв’язок, станції радіофіковані.

22054

ДОВІДКОВО. Рівненська дитяча залізниця  — вузькоколійна залізниця у м. Рівне (Західна Україна), заклад позашкільної освіти дітей, що знайомить їх з залізничними спеціальностями.

22053

Дорога розташована в центрі міста, на березі річки Устя. Шлях тупиковий, з двома станціями — «Партизанська» та «Озерна» (раніше Піонерська). У шлях покладені рейки Р43. Є міст і водопропускна труба.

22061

Повідомляє прес-служба Рівненської міської ради

631 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять + одинадцять =