Про будинок в якому виявили мертву собаку породи хаскі, покаліченого алабая та ще чимало занедбаних домашніх тварин рівняни дізналися від зоозахисниці Іннеси Шишкіної. Знаходиться цей «притулок» для чотирилапих в обласному центрі на вулиці Федьковича…
Інформація про те, що у дворі є алабай, спонукала зоозахисницю та чоловіка, який розшукував пса тієї ж породи, що зник навесні, навідатися до оселі: картина, яку застали рівняни їх шокувала.
«Алабай є в будинку. Він замкнений, неходячий. Там є хаскі, там є лайки. Собаки вагітні, є годуючі. Цуциків ми не бачили», – розповідає Іннеса Шишкіна.
Живуть зморені тварини серед купи мотлоху – всюди куди не кинь оком сміття, в тому числі будівельне. Переконавшись, що тварин утримують в неналежних умовах, зоозахисниця разом із волонтерами викликала поліцію.
«В діях осіб, які проживають за даним адресом ознаки кримінального правопорушення – незаконне поводження з тваринами. Якщо складу злочину не буде за цією кваліфікацією , тоді вбачаються ознаки адміністративного правопорушення , а саме порушення правил утримання домашніх тварин», – коментує ситуацію інспектор патрульної поліції Микола Петльовський.
З журналістами власники будівлі спілкуватися не захотіли. А мешканці цієї ж вулиці, які потерпають від такого сусідства, розповідають, що в будинку проживають два брати та співмешканка одного з чоловіків, разом з своєю дорослою донькою. Саме з появою жінки у цьому будинку сусіди пов’язують ситуацію, яку виявили волонтери. Раніше кажуть такого не було. Люди розповідають, щоб пройти мимо двору, запасаються камінням, а ще нарікають на постійний сморід через мотлох. Сусіди припускають – сміття сюди стягують спеціально, щоб сортувати, а потім продавати сировину.
Нині ж, рівненські волонтери дбають про те, аби зморені жахливими умовами тварини зайшли собі прихисток.
Тим часом усі обставини цієї ситуації з’ясовуватимуть правоохоронці.
«Якщо не зможемо знайти власника, тоді буде братись мотивоване рішення суду і працівники поліції зможуть проникнути на територію і встановити, хто дійсно проживає на цій території , що це є за особи і які права вони мають на тварин, які там знаходяться», – підсумовую інспектор патрульної поліції Микола Петльовський.
471 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять − 3 =