фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

В цьогорічній кампанії декларування доходів взяли участь 2467 жителів міста Рівне, якими було задекларовано суму доходу 172,7 млн.грн., а до сплати в бюджет визначено  6,7 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб та 1,1 млн.грн. військового збору. Про це  повідомила начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ДПІ у м.Рівному Головного управління ДФС у Рівненській області Лариса Кривохиж.

Із загальної кількості декларантів громадянами, які зобов’язані задекларувати отримані доходи, було подано 1767 декларацій. Найактивніше декларували доходи ті рівняни, які отримували у минулому році доходи у вигляді спадщини, подарунків (подано 365 декларацій), доходи від продажу нерухомого і рухомого майна ( 291 декларація), іноземні доходи (154 декларації), від  здачі  в оренду майна ( 94 декларації).

Правом на податкову знижку скористались 700 жителів обласного центру. Їм буде повернуто майже мільйон гривень. До слова, 285 краянам вже відшкодовано більше 360 тисяч гривень податкової знижки.

Податківці звертають увагу, що не зважаючи на те, що 4 травня 2016 завершилась кампанія декларування доходів громадян, одержаних протягом 2015 року, ті, хто бажає задекларувати доходи для отримання податкової знижки, зможуть прозвітуватися до кінця поточного року.

Тим, хто не подав декларацію вчасно, теж можна відзвітуватися про минулорічні доходи, але при цьому сплативши відповідні фінансові санкції, як це передбачено нормами Податкового кодексу у зв’язку з несвоєчасним поданням такої декларації.

Повідомляє відділ організації роботи ДПІ у м. Рівному

486 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять − девять =

НОВИНИ