До обговорення Закону України «Про публічні закупівлі» долучилися близько 300 учасників з усіх районів області, котрі представляють освітню, медичну та соціальну сфери, органи влади, об’єднані територіальні громади.

Відкриваючи захід, заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко зазначив, що проведення закупівель у системі електронних торгів ProZorro працює ефективно та уже дає певний результат.

«Із початку реалізації пілотного проекту на Рівненщині проведено 2,5 тисячі процедур. Закуплено товарів на загальну суму близько 240 мільйонів гривень. Це для області досить відчутний результат. Уже з 1 серпня система електронних закупівель діятиме на всеукраїнському рівні. Тому важливо належним чином підготуватися, аби якісно реалізувати цей Закон України та ефективно використовувати бюджетні кошти», – відмітив Ігор Тимошенко.

Фахівці з державних закупівель та координатори електронного торгового майданчика ознайомили присутніх з правовими та практичними аспектами публічних закупівель в Україні, а також з проведенням електронних закупівель через електронний торговий майданчик.

Захід відбувся на базі обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Теґи:
749 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 17 =

НОВИНИ