Сучасну дитину, що володіє актуальними технологіями і живе в світі божевільного науково-технічного прогресу, важко чимось здивувати. Але ми взяли на себе відповідальність і спробуємо це зробити.
Адже спілкування з живим театром, чудовою постановкою, професійними акторами чи навіть відомими персонажами в людський зріст не замінить ніякого гаджету або супернавороченого комп’ютера!
Особливо, якщо це інтерактивне дійство з безліччю фантастичних персонажів, оснащене сучасними світловими приладами, лазером, ультрафіолетом, екраном, неоновими костюмами – словом всім тим, що необхідно для здійснення захоплюючої подорожі по планетах Сонячної системи!
Разом з головними героями вистави глядачі втратять кордон між реальністю і ілюзією, побувавши на вісьми планетах! Дізнаються, як влаштований наш Всесвіт, візьмуть участь в інтерактивних іграх, разом з героями стануть учасниками пригод, які чекають їх на кожній планеті.
18 унікальних персонажів не тільки розважать дітей, а й подарують їм масу пізнавальних відкриттів.
Та й дорослим не доведеться нудьгувати, адже кожен з нас колись мріяв підкорити Космос, познайомитися з інопланетними істотами, перетворитися в симпатичного персонажа комп’ютерної гри і врятувати нашу планету від непроханих гостей!
РІВНЕ: 26 вересня, МПК «Текстильник», поч. 18:00 
Придбати квитки можна у касі МПК або на сайті
https://rivne.karabas.com/transformeri-v-poshukah-planeti-2/order/ 
Дітям до 3-х років вхід безкоштовний (на руках у дорослих)
Довідка: 
(0362) 43-79-16), (096) 931-00-91, (073) 931-00-91
Додаткова інформація: http://koncertino.com.ua/
https://www.facebook.com/events/398039830598569/
 афіша трансформери
791 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × два =

НОВИНИ