Вже сьогодні, 6 жовтня, о 13.00 на сцені Палацу дітей та молоді Рівного відбудеться грандіозний фінал конкурсу «Яскраві діти України»22 учасники з різних куточків області змагатимуться за поїздку на пісенний конкурс «Sun Remo Junior» в Італії.
Як розповіли під час прес-конференції організатори та зіркові журі конкурсу, Рівненщина стала п’ятим регіоном, де відбуваються відбіркові тури.
У пісенному конкурсі взяли учать діти віком від 6 до 16 років з усіх куточків Рівненщини. У кожному районі та місті відбулись свої етапи. Учасники продемонстрували свої таланти в естрадному, народному, джазовому та академічному співі.
За результатами районних етапів відібрано 22 найталановитіших дітей. Із 3-го жовтня тривають серйозні репетиції до заключного кроку.
«Рівненська влада не змогла залишитися осторонь такої яскравої події і підтримала конкурс. Адже це ще один шанс для кожної талановитої дитини, незалежно від того, де вона живе – чи у великому місті чи у сільській місцевості», – розповіла заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.
Судити конкурс взялося зіркове журі – народний артист України, співак, поет, композитор Тарас Петриненко, український поет та драматург, сценарист, народний артист України Юрій Рибчинський, український музичний продюсер, співак та композитор Руслан Квінта, українська співачка Іларія, народний депутат Ірина Луценко та популярний азейбаржанський співак Гусейн Абдуллаєв.
Виступи конкурсантів журі оцінюватиме за чистотою інтонації, красою тембру і силою голосу, динамікою звуку, артистизмом та виразністю виконання. Діти співатимуть під живий оркестровий супровід.
Абсолютний переможець національних відбіркових змагань в Україні отримує право взяти участь у світовому фіналі конкурсу «Sanremojunior» в Сан-Ремо.
Спеціальний приз буде і від дитячого журі, до складу якого увійшли діти 6-9 класів області.
Організатори конкурсу: «The Bright Childten of Ukraine», благодійний фонд Ярослава Москаленка та Рівненська обласна держадміністрація.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

605 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

тринадцять + 13 =