У середу, 6 лютого о 13.00 в Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська,18) відбудеться презентація нотної збірки «Мій чарівний світ» Юліани Попович. Творче видання вийшло 2018 року у видавництві «Волинські обереги», відповідно до Програми книговидання місцевих авторів та популяризації української книги в місті Рівному.
Юна композиторка навчається в дитячій музичній школі №1 ім. М. Лисенка. Засвоївши перші знання та навички гри на фортепіано, вона почала писати музику. Юліана вже спробувала себе у декількох жанрах. До першої збірки увійшло 12 авторських творів: 7 інструментальних, 3 вокальні та 2 хорові, які розраховані на учнів музичних шкіл, студій. Твори різноманітні та яскраві за образами і можуть слугувати для удосконалення вокальних здібностей підростаючого покоління. Вірші для своїх пісень вона пише сама. Чудово доповнюють книгу малюнки Іванки Задорожної та художника Олексія Огня.
Юліана Попович − наймолодший ді-джей України DJ Crystal Girl, учасниця фестивалю талантів і краси «Перлина Рівного», конкурсу читців-декламаторів та юних поетів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській», численних фотоконкурсів та благодійних акцій: «Різдвяне диво», «З вірою в майбутнє», «Щастя твоєї дитини» та багатьох інших.
Організатор: Рівненська обласна бібліотека для молоді.
На захід запрошені прихильники творчості авторки, читачі бібліотеки та всі бажаючі.
За детальнішою інформацією звертайтесь за тел.: (0362) 63-52-60 (Юлія Гурин).

490 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + чотири =

НОВИНИ