У середу 23 січня в книгарні «Дружба» за адресою м. Рівне, майдан Незалежності, 5 відбудеться  зустріч із рівненською письменницею, бардом – Гольонко Лідією Микитівною.
 Лідія Микитівна – це непересічна особистість, адже поєднує в собі, здавалося б, зовсім не суміжні таланти. На сьогодні, вона є не лише доволі відомою поетесою, автором дитячих книг але й бардом, виконавицею власних пісень під музичний акомпонемент. За сумісництвом Лідія Микитівна працює бухгалтером однієї з приватних фірм в місті Рівне, що дає змогу говорити про багатогранність творчості цієї письменниці.
Творчий доробок поетки складають збірки поезій «Поріг» (1992), «Сім нот любові і печалі» (2015) та поема «Легенда про бурштин» (2016). Книга для дітей «Строката хата» була презентована 2017 року.
Авторка була учасницею фестивалю сучасної пісні «Червона рута», а також брала участь у фестивалях авторської пісні «Оберіг». Одна з її пісень, а саме – «Не молились козаченьки» звучить у документальному фільмі «Собор».
КП «Рівнекнига» РОР запрошує долучитися до заходу в якості слухачів, критиків та загалом поціновувачів сучасної української літератури і отримати можливість особисто познайомитися із Лідією Микитівною.
242 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 1 =