????????????????????????????????????

Нещодавно, з метою популяризації навчального закладу та робітничих професій, за якими навчає РЦПТО ДСЗ своїх слухачів, та в рамках співпраці із роботодавцями на базі навчального комплексу з підготовки майстрів індустрії краси, готельного та ресторанного сервісу РЦПТО ДСЗ, що на  вул. І. Підкови, 17 а,  відбулася бізнес-зустріч на тему «Салон краси як процвітаючий бізнес».
Захід відбувся завдяки організаторам – Рівненському центру професійно – технічної освіти ДСЗ,  Школі лідерства Марини Вілецької та за участі Центру сприяння бізнесу.
На зустріч завітали власники та адміністратори салонів, майстерень, кабінетів, сервісних служб, майстри індустрії краси, підприємці, які цікавляться салонним бізнесом.
На початку заходу гостям було запропонували екскурсію навчальними кабінетами та майстернями. Старший майстер Олена Хоміна показала, де навчаються майбутні представники індустрії краси та гостинності – покоївки, адміністратори, агенти з туризму, перукарі, майстри манікюру, офіціанти, бармени, кухарі… Присутніх вразив сучасний просторий навчальний Салон краси. Дехто із підприємців і сам навчався в ЦПТО, про що згадує із вдячністю.
Відкрила захід заступник директора Оксана Зигалова. Вона зауважила, що Рівненський навчальний центр має потужну матеріально-технічну базу, відмінний досвідчений викладацький склад, а отже готовий до тісної та оперативної співпраці із роботодавцями. Щороку у навчальному закладі проходить навчання близько 8 тисяч кваліфікованих робітників для різних галузей економіки, у тому числі навчання проходять і безробітні з інших областей України. РЦПТО ДСЗ тісно співпрацює із роботодавцями, дослухається до їхніх порад, враховує вимоги до майбутніх працівників. Саме тому з ініціативи керівництва центру було створено Консультативні ради за професіями. Особливістю підготовки майбутніх спеціалістів у РЦПТО ДСЗ є можливість навчання за індивідуальною формою. Стислий термін підготовки вигідний, насамперед, роботодавцю, який керується власними потребами в кадрах.
Перед присутніми виступила Марина Вілецька, автор і директор мережі учбових центрів і салонів краси «ШК», практикуючий тренер. Вона звернулася до аудиторії з пропозицією озвучити мету їхнього візиту. Подальша розмова тривала у форматі обговорення питань, що хвилюють присутніх.
На зустріч завітав Сергій Ващук, президент Центру сприяння бізнесу, експерт з регіонального розвитку.
Отож, на заході всесторонньо обговорили критерії процвітаючого салону краси, сучасні проблеми власників і управлінців, причини їх виникнення та шляхи вирішення. Марина Вілецька ділилася власним досвідом та окремими «фішками» зі збільшення продажів у салонах краси.
Бізнес-зустріч пройшла у формі жвавого діалогу. Насамкінець, присутні погодилися із думкою Оксани Зигалової щодо спільної роботи над вихованням майбутніх майстрів індустрії краси у форматі співпраці з Рівненським центром профтехнавчання, а саме –  долучення до створення Консультативних рад за професіями цієї галузі. І вже перші активісти відгукнулися та подали свої кандидатури безпосередньо у залі.
270912784
Повідомляє Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ

 

622 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − 2 =