5c7eba9faeb0275bc1b646ff328022a3Під керівництвом голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка відбулося засідання обласної туристичної ради.
До роботи у заході були залучені туроператори, сільські та селищні голови. Під час засідання підвели підсумки у туристичній галузі за минулий рік та намітили плани на перспективу.
«Розвиток туризму є одним з пріоритетів у нашій роботі. Адже це може стимулювати економіку. Минулого року відбулися важливі події у цій галузі. Це – відродження аеропорту, передача Тараканівського форту на баланс області. Досягненням стало відновлення спідвею», – звернувся Олексій Муляренко до присутніх.
За словами керівника області, цього року планується значно підвищити промоцію туристичного потенціалу області, що в свою чергу призведе до збільшення туристичного потоку.
З цією метою на Рівненщині планують створити туристичні інформаційні офіси.
«Ідею ми перейняли від наших сусідів – поляків. Під час поїздки до Вармінсько-Мазурського воєводства ми ознайомилися із роботою такого Центру в невеличкому населеному пункті Гіжицько. Це по суті осередок туристичної промоції міста», – повідомив Олексій Муляренко.
Планується, що аналогічні туристичні інформаційні офіси будуть створені в Дубно, Острозі, Корці, Сарнах, Рівному, Володимирці та Клевані. Центри рекламуватимуть родзинки містечок, опікуватимуться питанням залучення туристів та їхнього супроводу різними об’єктами. Починаючи від туристичних принад і до порад, де поселитися та відпочити.
Велику увагу цього року також буде приділено інфраструктурі навколо туристичних об’єктів.
Це і ремонт доріг, облаштування зручних під’їзних шляхів, місць паркування, санітарних зон та оглядових майданчиків. Так, на Рівненщині відремонтують понад 20 ділянок автошляхів, що ведуть до туристичних об’єктів. У тому числі збудують дорогу до Білого озера, адже там щороку збільшується кількість відпочиваючих.
Також на дорогах Рівненщини встановлять 16 інформаційно-вказівних знаків європейського зразка. Таку роботу розпочали ще у минулому році. Зокрема, торік в області їх встановили 18 одиниць.
Ще одним напрямком, у якому працюватимуть, буде розвиток активного туризму.
Зокрема, здійснять маркування вже діючих туристичних маршрутів, проведуть веломарафон «Поліська Січ», а також реалізують проект «Медове коло».
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
476 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × один =