17155440_1127156130746216_4578644616917920374_nВ суботу, 11 березня у Рівному відбувся унікальний для міста захід – “Жива бібліотека”. Організували його активісти місцевого осередку громадського об’єднання СД Платформи.

“Жива бібліотека” – формат, який дозволяє провести зустрічі з чотирма непересічними особистостями протягом двох годин. “Живими книгами” були письменник Макс Кідрук; графолог Сергій Гонгало; вчений, дослідник магії Віталій Щепанський та відомий рівненський поет Андрій Пермяков.

Набір “живих книг” був дійсно різностороннім:
1. Графолог та криміналіст Сергій Гонгало, який по почерку зможе розповісти про ваш характер.
2. Поет Андрій Пермяков наповнив захід прекрасним читанням віршів.
3. Езотерик Віталій Щепанський зміг зацікавити людей своїм поглядом на релігії, політику та різні магічні культи.
4. Письменник Макс Кідрук говорив про те, звідки брати натхнення та що ж буде у його новій книзі.

Участь в ініціативі взяли участь близько 60 учасників, які були розділені на менші групи і знайомилися по черзі з кожним спікером:

“Незвичайний формат, цікаві спікери і красива локація – в поєднанні виходить щось неймовірне! Дуже порадувала гостинність організаторів, тільки но я прийшла, відразу розподілили мене в групу, подарували листівочку і зрозуміло пояснили про сам захід (бо йшла наосліп, лише прочитала в Інтернеті про формат)”, – коментує захід учасниця Катерина.

Позитивні відгуки про захід залишили і самі спікери:

“Формат класний. Взагалі було цікаво – дуже приємно, що цікаво було не лише нам як спікерам, а й людям. Тому, я сподіваюся, що такі заходи будуть продовжуватися”, – коментує письменник Макс Кідрук.

“Мені було дуже комфортно, мені дуже сподобалося поспілкуватися з людьми. Я розумію, що краще одразу мати одну аудиторію і все з ними проговорювати, тому що ти можеш забути, що ти цій групі казав, а іншій – ні. Але людям так цікавіше – міняти враження від одного спікера до іншого. Формат має право на існування і він цікавий”, – вважає поет Андрій Пермяков.

Детальніше дивіться у відео на сторінці www.facebook.com/SDRivne/

“Жива бібліотека” відбуватиметься щомісяця. На захід запрошуватимуться нові “живі книги” та учасники. Наступний захід планується у квітні.

Повідомляє координатор СД Платформи у Рівненській області Максим Безека
474 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 1 =

НОВИНИ