парфуми1

БезымянныйПерсональна виставка Марини Ясиневич «Світло Духа. Любов Душі» продовжує широкомасштабний проект галереї «Євро-Арт» для талановитих». Експозиція налічує 23 картини, виконані на полотні в техніці акрилового живопису. Картини енергетичні та приваблюють своїм прекрасним звучанням кольору («Світанок Жіночності», «Цвітіння коралів», «Народження Світла», «Союз Галактик», «Зустрічі.  Люди», «Жіноче тепло»).
Ось як презентує свою творчість сама художниця: «Малювати люблю з дитинства. Мене це заняття наповнює якось по-особливому. Доповнює  світ, який бачу очима, те, що відчуваю Душею. Кожен малюнок – це маленька історія, маленька загадка … або навіть маленьке питання до всіх, хто живе на цій планеті.
Малюнки з дитинства допомагали розуміти цей світ, відчувати, переживати. Так з’явився мій перший щоденник, де всі дівочі секрети були намальовані, а не написані. Так я навчилася викладати свої думки і переживання у 16 років  на папір.
Щоразу, переживаючи хвилюючі моменти у своєму житті, я передавала їх на папері. Так народжувалося багато робіт. Вони всі були різні, як і ті події, що були в моєму житті. Те, що вважала невдалим, спалювала,  не залишаючи в «чернетках».
Джерелом нового натхнення стали сім’я, народження дітей. Цікаво працювати в різних напрямках. Це як межі творіння. Ти відчуваєш, що хочеш передати і вже приходить ідея, яким способом. Не рідко я залишала пензлі в склянці і продовжувала роботу руками, немов виліплюючи свою картину фарбами на полотні. Так хотілося гладити, торкатися до неї, щоб якомога більше передати ті найтепліші почуття.»
Ясиневич Марина Олександрівна  народилася 13-го травня 1982 року у Самарканді. Вже у 1983 році родина переїхала до Миколаєва.
У 2005 р. закінчила МФКНУКіМ за спеціальністю Майстер-викладач декоративно-ужиткового мистецтва.
У 2006 р. отримала звання Майстер художньої вишивки Спілки Майстрів Народного Мистецтва України.
Художниця працює в різних техніках та стилях: акриловий живопис, графіка, енкаустика сучасна, енергетичний живопис, етюдний живопис, акварель, олійна пастель, енергетична графіка, розпис стін, мандали, Енергетичний портрет.
Учасниця багаточисленних виставок та проектів в Україні (Миколаїв, Київ, Одеса, Новоград-Волинський)  та в Штадтхагені (Німеччина).
Час презентації: п’ятниця, 23 червня 2017 р., 17:00 год.
Місце: клубне кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» – Рівне, пр. Миру, 4.
Організатор: арт-група галереї європейського живопису «Євро-Арт».
Виставка триватиме з 21 червня по 9 липня 2017 р.
1 081 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + пятнадцять =