Час презентації: субота, 9 грудня 2017 р., 14:00 год.
Місце: клубне кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» – Рівне, проспект Миру, 4.
Організатор: арт-група галереї європейського живопису «Євро-Арт».
Марковець Світлана Сергіївна народилася 18 жовтня 1982 року в містечку  Березне, що на Рівненщині.
Закінчила місцеву середню школу та Рівненський державний гуманітарний університет. За фахом художник, майстер декоративно-прикладного мистецтва. Учасниця різноманітних художніх виставок та конкурсів.
Розпочинала кар’єру Світлана як дизайнер-декоратор, дизайнер одягу, та все ж найбільше цікавило майстриню образотворче мистецтво. Саме потяг до створення живописних зображень спонукав Світлану Марковець реалізувати свій нахил до краси на полотні. Сьогодні художниця активно експериментує, створюючи роботи в різноманітних стилях та техніках. Кожна картина художниці є інтерпретованим відображенням навколишнього світу та реальності через призму внутрішнього світобачення.
Виставка «Контрасти» представлена в рамках широкомасштабного проекту «Євро-Арт»  для талановитих!» Експозиція розміщена у трьох залах клубного кафе галереї «Євро-Арт» і складається із 46 полотен.
Виставка Світлани Марковець “Контрасти” – демонстрація широкого різноманіття авторських технік і жанрів та неординарного втілення мистецького задуму. Кожна робота вирізняється оригінальною побудовою композиції. Колористичне та світлове вирішення дають змогу якнайкраще донести до глядача ідею, втілену автором у своєму живописному творі.
Експозицію збудовано із об’єктів, які відрізняються поміж собою стилістикою, технічними прийомами. Роботи художниці – панорама творчих пошуків, намагання зафіксувати в площині мистецтва композиційні і тональні експерименти, підсилені сміливими колористичними рішеннями, що творять особливі візуальні ефекти.
Виставка триватиме по 14  січня 2018 року!

264 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять + 11 =