В період з 23 по 27 січня на базі аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області з вогнеборцями Збройних Сил України та рятувальниками ДСНС Рівненщини було проведено теоретичні заняття та практичні навчання з відпрацюванням основних елементів гасіння пожеж та надання першої долікарської допомоги.
Навчальний день складався з двох частин, спочатку військовослужбовцям доводилися основні вимоги та правила гасіння пожеж у різних за призначенням будівлях та спорудах, згодом на пожежній техніці під наглядом фахівців оперативно-рятувальної служби здобуті теоретичні навички закріплювалися на практиці.
Також у ході проведення занять військовослужбовців ознайомили з особливостями несення служби в пожежно-рятувальній частині, розпорядком дня, продемонстровано можливості пожежно-рятувальної техніки та аварійно-рятувального обладнання.
«Незважаючи на те, що це нештатні пожежні команди вогнеборці Збройних Сил України діяли злагоджено та впорались з поставленими перед ними завданнями» – наголосив заступник начальника пожежно-рятувальної частини Василь Бондарчук.1в 6в 8в
Повідомляє головне управління ДСНС України у Рівненській області
878 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × один =