Його вже можна побачити на Алеї Чайки за кінотеатром «Україна» поблизу малого фонтану. Дерево – небувале. Це висока стійка, на якій кріпляться сонячні панелі. Ще вчора увечері його не було, а сьогодні вранці по дорозі на роботу рівняни вже побачили це диво.
Як це дерево діє і чим воно буде корисне рівнянам, розповів начальник міського управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк.
– Сонячні панелі будуть збирати енергію сонця, – розповів начальник, –  перетворювати її в електричну й акумулювати. Для цього дерево має «корені» – акумулятори. Для чого все це зробили? Для того, щоб рівняни, які гуляють містом, мали змогу підзарядити свої гаджети. Адже ситуація, коли телефон «сів» і людина залишилась без необхідного зв’язку далеко від домашньої розетки, трапляється з кожним.
Віталій Миронюк також повідомив, що таких сонячних дерев у нас буде три. Буквально сьогодні ще одне змонтують на Лебединці, просто на алеї кованих скульптур, а місце для наступного обрали на автовокзалі «Чайка». Тобто такі корисні дерева вирішили «посадити» в місцях найбільшого скупчення людей. Цікаво, що «садять» сонячні дерева в рамках реалізації одного з проектів громадського бюджету, який був ініційований Рівненською міською радою для активізації участі городян у розбудові міста. Найкращі проекти пропоновані Рівнянами отримують фінансування з бюджету. Загальний фонд на реалізацію таких проектів складає 10 мільйонів гривень на рік.46619Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
445 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сімнадцять − 7 =