DSC_0018Рівненським управлінням освіти було проведено міжпредметну науково-практичну конференцію. Серед учасників були присутні вчителі, викладачі, методисти, управлінці. Визначали роль учителя в умовах нового освітнього простору.
Під час конференції розглядали питання нових методик, інноваційних впроваджень, модель успішного фахівця тощо.
Начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА поділився освітнім досвідом Франції. Здобутками та пріоритетами. Надбаннями та недоліками.
Що стало можливим, завдяки програмі «Нові підходи до реформування системи адміністрування середньої школи в Україні» проекту міжнародної технічної допомоги «Навчальні програми професійного зростання» Агенства США з міжнародного розвитку USAID. «Українська освіта йде у ногу з часом. У проекті нового Закону України «Про освіту» є багато викликів та ризиків для нашого суспільства. Але, у Європі, такі інновації працюють. Мало того, допомагають не тільки учневі, а й вчителю», ̶  додав Григорій Таргонський.
За підсумками роботи конференції її учасники відзначили, що порушені питання більш як актуальні. Адже країна йде у європейське суспільство і наші освітні вимоги дещо різняться. Саме тому і ділились досвідом рівненські управлінці, показуючи наочно окремі впровадження. Учасники конференції чітко зрозуміли, що без «нового» вчителя не буде «нової» школи.
Повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА
380 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 5 =