У обласному центрі відбулося відкриття першої Майстерні кави. Усіх охочих  відвідати захід запросила art-кав’ярня «Сальвадор Далі». На запрошення радо відгукнувся і сайт «Новини по-рівненськи». На гостей заходу чекали: дегустація кави, майстер-клас з art-latte та sand-art. Головною мистецькою подією вечора стало відкриття виставки графіки рівненської художниці Світлани Власової під назвою «Китай, коти і кава».

1

Що ж це за майстерня кави? Куди подінеться Сальвадор? Чому саме Китай, коти і кава?

Про все по-черзі.

Коли невеличкі зали наповнилися любителями кави, мистецтва та цікавих заходів, керівництво закладу повідомило усім присутнім цікаву новину. Вісім років тому у цьому приміщенні почала функціонувати art-кав’ярня та галерея «Сальвадор Далі». Тепер спустившись сходами у один із трьох затишних залів ви потрапите у заклад під назвою «Майстерня кави». Для справжніх кавоманів: елітні сорти кави за доступними цінами; продаж професійної кавової техніки; ексклюзивна кавова та чайна карта; авторські подарунки ручної роботи. А також доставка усього цього по усіх регіонах (по м. Рівне – безкоштовно!). Любителі галереї  «Сальвадор Далі» не лякайтеся! Справа у тому, що концепція закладу залишиться незмінною. Ви так само зможете смакувати тут не лише каву, чай та те, що пропонується у меню, а й саме мистецтво у вигляді виставок у галереї, музичних фестивалів та виступів різноманітних гуртів, виконавців.

5

Після такої-от інформації усіх присутніх запросили до першої зали на дегустацію особливої кави привезеної із Ямайки! «JamaicaBlueMountaine» вважається другою по вартості найдорожчою кавою світу. Напій готується із свіжообсмажених кавових зерен і має насичений, міцний, проте легкий смак (мені пощастило вірно відповісти на запитання, що стосувалося дати привезення зеленої кави до Європи за що я отримала перше право дегустації напою, тому з впевненістю кажу – справді смачно!). У Рівному це новинка! Тому, усіх бажаючих «Майстерня кави» запрошує на смакування «JamaicaBlueMountaine» (по-секрету дізналася, що цю каву можна буде куштувати й у інших Рівненських кав’ярнях серед яких «Praha», «Calamarius»).

7

Поки смакувала свій приз подивилася майстер-клас із art-latte, якій теж супроводжувався різноманітними запитаннями, що стосувалися закладу. За правильні відповіді гості отримували свіжестворені кавові art-напої.

Друга, частина вечора стосувалася виставки рівненської художниці Світлани Власової, як вже згадувалося, під назвою «Китай, коти і кава». Ті, хто мали змогу і бажання лишитися отримали масу позитивних емоцій й радості.

4

Тут на усіх чекало модне нині в Україні sand-art. Мистецтво піску, а точніше – піскова анімація. Світлана Власова є не лише майстринею ілюстративної графіки, а й володіє технікою sand-artу.  Відкриття виставки складалася із трьох частин.

Перша- «Китай». Зачитувалися китайські народні казки, а для особливо активних гостей, був введений інтерактив, де усі разом вже придумували свою українсько-китайську fairytale.

Друга частина – «Коти», включала в себе кумедні конкурси, серед яких – малювання пухнастих улюбленців-котиків із заплющеними очима та гра «Мяу Дзедун» накшталт усім відомого «Крокодила».

2

Третя частина шоу-презентації під назвою «Кава» стала особливо цікавою та приємною. Гості вечора отримали унікальну можливість долучитися до sand-artу, малюючи асоціативні зображення завдяки піску, а також справжнісінькі китайські ієрогліфи. Учасники конкурсів мали насолоду посмакувати Ямайської кави.

8

А на завершення всі долучилися до таємничого та дещо містичного (хоча і символічного)процесу гадання на кавовій гущі. Кожен гість залишив результат «гадання» на папері і написав приємне побажання для «Майстерні кави» на майбуття.

3

Загалом, вечір вдався! В свою чергу бажаю «Майстерні кави» розвитку й процвітання, а Світлані Власовій натхнення у творчості!

А для майбутніх відвідувачів заклад пропонує ще багато цікавого до кінця літа:

13 серпня – Безкоштовна кава для всіх відвідувачів з 10:00 до 14:00 год.

15 – 16 серпня –  Сезон прохолодних напоїв – Мохіто та Лимонад лише за 5 грн.

17 серпня – Безкоштовна кава для всіх відвідувачів з 11:00 до 13: 00 год.

18 – 20 серпня – Фірмові кавові настоянки за ціною 5 грн. (50 гр.).

21 – 23 серпня – Знижка 20% на всю вагову каву.

25 – 26 серпня – Фірмові кавові коктейлі зі знижкою 50%.

27 – 28 серпня – Вершкова насолода – всі молочні коктейлі за ціною 5 грн.

30 – 31 серпня – Кава для друга (друга кава безкоштовно).

Олександра Григорчук

3 249 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − вісім =