парфуми 1

Відтепер мешканцям області, що з різних причин не можуть мати дітей, не потрібно звертатися до дороговартісних приватних клінік. Адже на базі обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім.В.Поліщука запрацювала сучасна ембріологічна лабораторія.
Нині практично кожна третя родина в Україні має проблеми із вагітністю. Одна третина з них потребує клінічного лікування та складних допоміжних репродуктивних технологій. Тож, аби допомогти мешканцям області, й була створена ембріологічна лабораторія центру репродуктивної медицини.
Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко зазначив, що безплідним парам доводиться проходити дороговартісні процедури в приватних клініках. Їх ціна подекуди сягає близько 100 тисяч гривень. А це не завжди є доступним для мешканців нашої області. Тож, аби наблизити радість материнства для таких людей, голова ОДА підтримав задум головного лікаря діагностичного центру Романа Шустика та посприяв відкриттю лабораторії, а саме ініціював виділення 5 мільйонів гривень з обласного бюджету.
«Ми очікуємо, що вартість послуг в центрі становитиме 15-17 тисяч гривень, а кожна десята процедура буде взагалі безкоштовна – для пільгових категорій громадян. Наразі нам ще потрібно розробити процедуру відбору сімейних пар для безкоштовного запліднення», – пояснив Олексій Муляренко.
В свою чергу, головний лікар обласного діагностичного центру Роман Шустик розповів, що в лабораторії планується проводити понад 20 різних процедур, пов’язаних із методикою допоміжних репродуктивних технологій.
«Це методи подолання безпліддя, при яких окремі, або всі етапи зачаття та раннього розвитку ембріонів здійснюються поза організмом жінки. Наразі завдяки закупленому обладнанню ми можемо повноцінно проводити ці процедури. І зараз у нас вже є пари, які чекають на реєстрацію для проходження штучного запліднення», – відзначив Роман Шустик.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДАреклама реклама
791 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × один =