Погодившись із позицією Рівненської місцевої прокуратури, суд визнав достатніми зібрані під час досудового розслідування докази для винесення обвинувального вироку стосовно оперуповноваженого сектору кримінальної поліції одного із відділів поліції ГУНП у Вінницькій області за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч.2,3 ст.362 та ч.1 ст.368 КК України (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в автоматизованих системах, одержання неправомірної вигоди).
Доведено, що офіцер поліції,  з корисливих мотивів, використовуючи своє службове становище та маючи доступ зі свого службового комп’ютера до автоматизованих систем Міністерства внутрішніх справ України, систематично збував стороннім особам за грошову винагороду інформацію з обмеженим доступом, що призвело до її витоку.
Всього ж зловмисник одержав від зацікавлених осіб неправомірну вигоду на загальну суму 9 тис грн.
У суді обвинувачений визнав вину в повному обсязі.
Згідно із вироком Рівненського міського суду працівнику поліції призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки. Одночасно суд  застосував  вимоги  ст. 75 КК України та звільнив чоловіка від відбування основного покарання із встановленням іспитового 2-річного строку з покладенням певних обов’язків. Також згідно із рішенням суду чоловіка зобов’язано сплатити штраф у розмірі 25500 грн та його позбавлено права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування строком на 3 роки.
За матеріалами Рівненської місцевої прокуратури
472 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 1 =