20 квітня голова Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук з робочою поїздкою відвідав Рокитнівщину. Спільно із депутатським корпусом району та головами сільських рад Олександр Корнійчук взяв участь у проведенні засідання координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування.

Під час роботи Олександр Корнійчук разом з головою Рокитнівської районної ради Григорієм Мінічем та іншими учасники консультативної ради, розглянули нагальні проблеми життєдіяльності району. Основними темами для обговорення стали: питання проведення адміністративної реформи, добровільне об’єднання територіальних громад району, децентралізація влади та передача владних повноважень органам місцевого самоврядування. Проте, не оминув голова обласної ради і ситуацію із видобутком бурштину-сирцю на Рівненщині.

Олександр Корнійчук наголосив, що наразі необхідно зробити усе можливе для того, аби найболючіша проблема Рівненської області стала одночасно шляхом її вирішення та способом наповнення бюджету району та області.

– Єдиним реальним шляхом для виходу із кризи – є узаконення старательської діяльності. Відповідну нормативно-правову базу повинна якнайшвидше прийняти Верховна Рада України. З боку органів місцевого самоврядування та обласної ради, зокрема, ми робимо усе можливе для того, аби пришвидшити процес узаконення. Рівненська обласна рада прийняла не одне звернення і до законодавчих, і до виконавчих органів влади та провела декілька круглих столів для зниження градусу конфлікту.

Діяльність ради та обласних депутатів допомогла пришвидшити процес розгляду законопроекту № 1351-1 «Про видобування та реалізацію бурштину». Наразі він уже прийнятий у першому читанні та проходить доопрацювання як в комітетах Ради так і європейських інституціях. Незважаючи на це, обласна влада й надалі робить усе можливе заради пришвидшення цього процесу, – зазначив голова Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Як підготувати рівнянок до літа знають у «GOLDEN LADY»

Роман Марчук розповів рівнянам про усі тонкощі мистецтва татуювання.

Неповнолітнього з Рівненщини знайшли в Одеській області

Для справжніх клондайщиків

ГОЩАНСЬКИМ ШКОЛЯРАМ УРОКИ ПРОВЕЛИ У ВІДДІЛЕННІ ПОЛІЦІЇ

Максим Гаврилюк: “Дай Боже мені сили все пережити”

ЛІСІВНИКИ РІВНЕНЩИНИ ВИВЧИЛИ ДОСВІД БОРОТЬБИ З ЛІСОВИМИ ПОЖЕЖАМИ У БІЛОРУСІ

На Рівненщині 19-річна дівчина потребує допомоги

Цьогоріч на Рівненщині розпочато понад 100 кримінальних проваджень за фактами незаконного видобування бурштину

У Рівному чоловік, який у ночі відмовився від госпіталізації уранці опинився у лікарні з важкою травмою голови

557 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − 12 =