1 червня за ініціативи заступника голови Рівненської обласної ради Олексія Бучинського та депутата облради Володимира Валявки у Рокитному відбувся міжобласний турнір з вільної боротьби «Рокитнівська битва» присвячений до 75-ї річниці створення «Поліської січі». Сам захід був організований тренером Рокитнівської дитячо-юнацької спортивної школи Іваном Парчуком.

13305061_1338925609485270_2641807462661398391_o

Кількасот юнаків та дітей з Житомирської та Рівненської областей віком до 15 років, протягом дня, змагалися у дванадцятьох вагових категоріях. Основною ж метою проведення змагань була популяризація історії національно-визвольних змагань серед молоді та підтримка ідей здорового способу життя серед підростаючого покоління.

«Нині надважливо аби нове покоління українців виховувалося в українських традиціях та з почуттям гідності за власну історію і рід. Також важливим елементом виховання молоді має бути акцент на здоровий спосіб життя, саме тому я та інші депутати Рівненської обласної ради підтримали ініціативу з проведення цього турніру», – зазначив заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський.

По закінченню турнірних змагань депутати обласної ради Олександр Гомон нагородив кращих борців медалями, грамотами та вимпелами.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

524 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + пять =

НОВИНИ