Як відомо серед рівненської молоді неабиякою популярністю користується День святого Валентина, який відзначається 14 лютого. Закохані готують один одному подарунки, вітання та влаштовують романтичні вечірки.
Щоб в чергове нагадати сексуально-активним людям про безпеку статевих зв’язків, неурядова організація, яка бореться з ВІЛ/СНІДом
AIDS Healthcare Foundation (AHF) започаткувала День презерватива. Увесь світ відзначає його напередодні Дня усіх закоханих –  13 лютого. Не виключенням є і Рівне.
Рівненський обласний благодійний фонд «Наше Майбутнє» запрошує рівнян долучитися та зайняти свідому позицію, щоб попередити передачу статевих інфекцій у тому числі ВІЛ.
«У рамках заходу передбачено безкоштовне тестування на ВІЛ та роздача усім бажаючим презервативів», – розповідає керівник фонду Людмила Рибчук. – «У такий спосіб ми хочемо мотивувати рівнян до захищеного сексу. Прикро визнавати, але часто молодь обирає секс без презервативу через певні стереотипи та необізнаність, тому девіз акції у цьому році презерватив «Завжди в моді».
Відтак, 13 лютого у розважальному закладі «Торнадо» з 22 до 23 години можна буде безкоштовно пройти тест на ВІЛ та отримати презервативи.
14 лютого в обласному центрі на майдані Незалежності усі охочі з 12 до 14 години можуть отримати безкоштовні презервативи.
14 лютого у нічному клубі «Лагуна» з 22 до 23 години можна безкоштовно пройти тест на Віл та отримати презервативи.
Акція проходить за підтримки AIDS Healthcare Foundation (AHF) та МБФ «Альянс громадського здоров’я».
Про це повідомляє РОБФ “Наше  Майбутнє”
458 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − 7 =