Цими вихідними у Сарнах відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з греко-римської та вільної (жіночої) боротьби. У приміщенні Сарненського районного будинку дітей і молоді зібралися спортсмени з Рівненщини та інших областей України. Привітав юних спортсменів і голова обласної ради, Почесний Президент Федерації греко-римської боротьби у Рівненській області Олександр Данильчук.
Учасникам змагань Олександр Данильчук побажав у чесній боротьбі здобути омріяні медалі і наголосив, що спорт – це заняття для сильних духом, цілеспрямованих людей. «Шлях у доросле життя я починав якраз зі спорту. Адже спорт гартує, формує характер, вчить ставити цілі, долати перешкоди і йти до своєї мети. Саме це і допомагає в майбутньому здобувати інші життєві перемоги, зокрема, й у професії!» – зауважив Олександр Данильчук.
Окрім місцевих спортсменів, участь у змаганнях у вікових категоріях  2002 – 2009 років народження взяли борці з Клесова, Березного, Костополя, Рокитного, Болехова, Олевська, Рівного та Києва.
Нагороди отримали не лише переможці змагань, а й Почесний Президент Федерації греко-римської боротьби у Рівненській області – Олександрові Данильчуку вручили грамоту «За активний розвиток боротьби на Сарненщині».
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
539 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × 3 =