фото ілюстративне з мережі Інтернет

20 вересня  близько 15:20 під час проведення земляних робіт за в м. Сарни по вул. Новоселів місцевим жителем було виявлено одну мінометну міну  калібром 82 мм. часів Другої світової війни. Місце виявлення вибухонебезпечного предмета було взято під охорону працівниками Сарненського відділу ГУ НП України в Рівненській області. Подано заявку на знешкодження до ГУ ДСНС України у Рівненській області.
Цього ж дня близько 16:25 від чергового Сарненського відділу поліції надійшло повідомлення про виявлення на перехресті вулиць Суворого-Чорновола м. Сарни одну гранату РГД-42 часів Другої світової війни. Подано заявку на знешкодження до ГУ ДСНС України у Рівненській області.
Тож, зважаючи на збільшення кількості випадків виявлення застарілих боєприпасів, а також з метою попередження нещасних випадків серед населення, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними предметами!
Категорично забороняється:
– торкатися підозрілого предмету або пересувати його;
– заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;
– здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання;
– намагатися самостійно знешкоджувати знахідку.
Пам’ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102» та ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати знайдені боєприпаси.
Повідомляє головне управління ДСНС України у Рівненській області
Теґи:   
1 224 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − 4 =