Шість бібліотек Рівненщини стали переможцями проекту Української бібліотечної асоціації – «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках».

Відтак, у Рівненській обласній бібліотеці для молоді, Кузнецовській міськй публічній бібліотеці, а також Дубенській Зарічненській, Рокитнівській та Сарненській центральним районним бібліотекам за підтримки програми ЄС «Еразмус +» відкриються пункти європейської інформації (Пункти ЄІ).

Пункти діятимуть три роки.

Проект передбачає активну роботу бібліотек з популяризації знань про ЄС та надання інформаційно-просвітницьких послуг мешканцям місцевих громад районних центрів, невеликих міст і селищ України.

За умовами конкурсу бібліотеки-переможниці отримають: пристрої для читання електронних ресурсів та збереження електронної інформації; методичні посібники, рекламно-інформаційні матеріали, сувеніри про ЄС та євроінтеграцію;  доступ до електронних баз даних від Представництва ЄС в Україні та інших організацій тощо.

Довідково: У листопаді 2015 року УБА оголосила конкурс на участь у проекті. Заявки подали 163 бібліотеки з усіх областей України. Конкурсне журі відібрало 83 бібліотеки , у яких в 2016 році буде створено Пункт ЄІ. Координатори з обраних бібліотек пройдуть дводенне навчання, відповідно до графіка, складеного Головним тренінговим центром для бібліотекарів УБА.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Володимир Ковальчук добиватиметься відзначення 75-ї річниці заснування УПА «Поліська Січ» на державному рівні.

На Рівненщині обговорили роль старост в об’єднаних громадах

У Рівне привезуть Холмську чудотворну ікону Божої Матері

На Рівненщині горів кафетерій-мінімаркет

НА РІВНЕНЩИНІ ВЛАСНИКІВ ЗБРОЇ ЗАПРОШУЮТЬ ПРОВЕСТИ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ВІДСТРІЛ

На Рівненщині жінка знайшла обгорілого сусіда

У лютому «мобільні соціальні офіси» працюватимуть у 34 сільрадах Рівненщини

У РІВНЕНСЬКОМУ РАЙОНІ ПІД КОЛЕСАМИ АВТО ЗАГИНУВ ПІШОХІД

Рівненські баскетболістки переконливо перемогли в Одесі

473 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + дванадцять =