парфуми1

У Рокитнівському районі на Рівненщині і досі не створено жодної об’єднаної територіальної громади.  Аби з’ясувати чому гальмується реформа децентралізації, та роз’яснити її мету  у Рокитне з робочим візитом завітали консультанти Проекту ПУЛЬС Рівненського відділення АМУ. Сільським головам, керівникам структурних підрозділів, активістам та керівництву району – консультанти розповіли про суть реформ, її переваги,  розкрили законодавчі питання реформ.
 Люди в свою чергу цікавились, чому затвердили саме такий перспективний план формування громад у Рокитнівському районі.  Консультант з правових питань Василь Курилас пояснив –  «Перспективний план затвердили відовідно до методики, де враховано зону доступності, та спроможність потенційних ОТГ. У даному форматі передбачено дві громади у Рокитнівському районі – і  вони  визнані спроможними.» Під час зустрічі обговорили й інші проблемні питання –  реформи та зміни у галузі освіти¸  формування госпітальних округів, управління земельними ресурсами, зміни у пенсійному законодавстві та інші соціальні гарантії.
Консультанти наголосили – процес утворення громад потрібно активізувати, адже нині суспільство очікує позитивних змін.  Рокитне1
Повідомляє Офіс Реформ проекту ПУЛЬС, Рівненського відділення АМУ
548 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

дванадцять + 5 =