Отримати водійське посвідчення, здобути професію коваля, бухгалтера, столяра чи менеджера. Отримати ці, або інші спеціальності безкоштовно можуть учасники АТО на Рівненщині. Загалом захисникам Вітчизни пропонують на вибір 60 професій, а також вивчити іноземну мову – англійську або польську.

8Як повідомив заступник голови Рівненської ОДА, Олександр Савчук, на ці послуги для Рівненщини з держбюджету передбачено 776 тисяч гривень – відповідно до програми «Заходи з соціальної та професійної адаптації учасників АТО (крім військовослужбовців, звільнених у запас або у відставку)».

«На сьогодні питання працевлаштування бійців АТО дуже актуальне. Адже після повернення з війни хлопцям важко знайти роботу. Саме тому в державі діє така програма професійної орієнтації учасників АТО. Отримавши додатковий фах, чоловіки легше повернуться до мирного життя», – прокоментував Олександр Савчук.

Посадовець повідомив, що гроші вже розподілено між підрозділами соцзахисту РДА, МВК пропорційно до кількості учасників АТО. Відтак, у районах попередньо укладатимуться договори з учбовими закладами. Так, наразі послуги з професійного навчання для учасників АТО в Рівненській області надаватимуть 13 навчальних закладів.

З питань проходження професійного навчання учасникам АТО потрібно звертатись до місцевих управлінь соціального захисту населення.

Повний перелік навчальних закладів і спеціальностей, що пропонуються.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

tomat_green-01

633 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два + 8 =